Akademia Przyszłości

To ogólnopolski program, który dzięki unikalnej metodologii – Systemowi Motywatorów Zmiany przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesów w życiu.

Akademia sprawia, że dzieci, które dotychczas czuły się nieważne, mogą poczuć się wyjątkowe. Stają się czyimś oczkiem w głowie. To uczucie przeprowadza je do lepszego życia. Dzięki całorocznej pracy z tutorem- wolontariuszem, Akademia zapewnia mądrą pomoc swoim podopiecznym

W Akademii dziecko jest najważniejsze. Wierzymy w jego potencjał. Wiemy, że zasługuje na czas i uwagę. Traktujemy je poważnie, jest naszym partnerem.


Nie zmieniamy świata dziecka, tylko samo dziecko
Akademia nie zmienia świata dzieci, nie usuwa przeszkód z ich drogi, ale uczy je, jak sobie w tym świecie radzić. Otoczenie dziecka i problemy mogą pozostać takie same, ale dzięki Akademii, dziecko wie, jak stawiać czoła trudnościom i wygrywać. O przeszkodach myśli jak o wyzwaniach możliwych do podjęcia i wygrania.

Zostań Aniołem dla dziecka z Akademii

Dla dziecka informacja, że ma Darczyńcę jest jak dotyk anioła – czuje się ważne, wie, że ktoś mu kibicuje. Fundując Indeks sprawiasz, że dziecko może pracować i rozwijać się w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Wpisowe to 300 $ na semestr.


POZNAJCIE NIEZWYKŁE HISTORIE DZIECI OPOWIEDZIANE PRZEZ ICH TUTORÓW.

Ufunduj indeks

Co otrzymujesz jako Darczyńca?

Ikona

Jesteś blisko dziecka, dzielisz z nim chwile szczęścia i odkrywania świata!

Ikona

Możesz być dumny z największych sukcesów Twojego podopiecznego!

Ikona

Staniesz się częścią świata Akademii Przyszłości.

Ikona

Własnoręczne prace dziecka specjalnie dla Ciebie!

Jak pomagamy?

System Motywatorów Zmiany

Zostań Aniołem dla wybranego dziecka

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Akademii Przyszłości napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytanie!